Święto dyni w klasie 0a.

• 2022-11-03 12:49:18
  • Przedszkole, Uroczystości

31 października w klasie 0a było pomarańczowo, dyniowo, wesoło  i... pysznie.

Święto dyni w klasie 0a.

Święto dyni w klasie 0a. zdjecie 0 Święto dyni w klasie 0a. zdjecie 1 Święto dyni w klasie 0a. zdjecie 2 Święto dyni w klasie 0a. zdjecie 3 Święto dyni w klasie 0a. zdjecie 4 Święto dyni w klasie 0a. zdjecie 5 Święto dyni w klasie 0a. zdjecie 6 Święto dyni w klasie 0a. zdjecie 7 Święto dyni w klasie 0a. zdjecie 8 Święto dyni w klasie 0a. zdjecie 9 Święto dyni w klasie 0a. zdjecie 10 Święto dyni w klasie 0a. zdjecie 11